Moda weselna: wesele w plenerze !

Wesele w ogrodzie rządzi się nieznacznie odmiennymi zasadami w porównaniu do uroczystości bardziej eleganckiej . Mniej dystyngowany styl przenosi się także na formę ubioru, dzięki czemu ma się okazje pozwolić sobie na trochę wygodniejszą stylizację.
Podstawą zestawu jest przepiękna sukienka z kwiatowym szkicem. Ma estetyczny, zaokrąglony dekolt także rękawy ¾. Sukienki optymalna długość sprawi, że nogi są fajnie zaprezentowane, i przez wysokie, cieliste czółenka na koturnie będą wzrokowo dłuższe. But zapewni funkcjonalność w trakcie przechadzania się po trawie lub nierównych powierzchniach.
W przypadku chłodu czy gdy nadejdzie wieczór, stylizacja ślubna na galę na otwartej przestrzeni może zostać dopełniona przez niedługą , skórkową kurtkę ze skracanymi rękawami.
weselna-do-600
Model świetnie zestawiony jest z sukienką. Do ręki proponujemy niedużą kopertówkę komponującą się tonacją do kolorystyki butków. Ma efektowny, kolorowy łańcuszek przy zapięciu, który świetnie współgra z kwiatowym rysunkiem na sukience. Zestaw na galę ślubną w plenerze nie może obejść się bez biżuteryjnych akcentów. Do stroju proponujemy fantazyjną bransoletkę ze złota, a do tego kolczyki zdobione topazami. Strój doskonale ze sobą gra, stanowiąc świetne zestawienie.
tekst pobrany ze strony www.e-modnisia.com.pl/pol_m_Obuwie-Damskie-253.html

Comments are closed.