Cialis zamienniki

Specyfik Viagra został opatentowany w roku 1996 przez koncern farmaceutyczny Pfizer. Firma ta posiada wyłączność co do nazwy specyfiku – z racji monopolu na produkt dyktuje także jego cenę, która w zestawieniu z zamiennikami jest co najmniej kilkukrotnie wyższa. Niemała cena blokuje dostęp do leku osobom gorzej sytuowanym, dlatego właśnie na rynku obecne są inne leki, które w swoim składzie posiadają tę samą substancję czynną – nazywane są one specyfikami generycznymi. Każde popularne forum erotyczne ma setki zapytań o inne, tańsze odpowiedniki Viagry. Dzięki środkom generycznym możliwe jest zmniejszenie kosztów leczenia, co pozwala także pacjentom o niższym statusie finansowym skorzystać z dobrodziejstw obecnej farmacji.
Generyki Viagry zawierają to samo stężenie cytrynianu syldenafilu, co flagowy specyfik firmy Pfizer, dlatego ich działanie jest takie samo z oryginalną Viagrą. Do uznanych zamienników takiego specyfiku należą Kamagra, Edegra, Maxigra, Zenegra, Penegra czy Silagra. Zamiennikiem Viagry z możliwością aplikowania u pań jest Lovegra.
Poszczególne leki będące zamiennikami różnią się od siebie formą tabletek, ich kolorem oraz smakiem. Mechanizm działania pozostaje jednak ten sam. Mogące zdarzać się działania niepożądane są jednakowe we wszystkich lekach, efektywność kuracji zaburzeń potencji z użyciem zamienników Viagry jest praktycznie taka sama, co potwierdzają badania kliniczne.
Oprócz specyfików generycznych Viagrę można zastąpić preparatami zawierającymi tadalafilu – substancja ta jest pokrewna do syldenafilu i generuje podobne skutki, jednak w porównaniu z nim efekty osiągane są w czasie o połowie krótszym, a okres ich działania jest przedłużony. Znanym preparatem zawierającym ten związek jest Tadalis.

tekst dostepny na stronie http://pewna-apteka.pl/apcalis-sx.php

Comments are closed.