Kilka trików na silniejszą erekcję

avatar_99_page

Jeśli zależy ci na silniejszej erekcji, musisz regularnie ćwiczyć

Spaceruj i podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeżeli zależy ci na twardszej erekcji, powinieneś regularnie trenować. Poprawa ogólnego stanu twojego zdrowia oraz kondycji wpłynie zdecydowanie pozytywnie na stan zdrowia twojego penisa. Badania dowodzą, że mężczyźni, którzy pokonują pieszo codziennie 3 kilometry, mają o połowę mniej trudności z erekcją w porównaniu kamagra do mężczyzn, którzy preferują siedzący tryb życia. Zatykanie się tętnic jest jedną z głównych przyczyn braku wzwodu. Żyły działają na optymalnym poziomie jedynie wtedy, gdy się systematycznie ćwiczy. Nie trzeba od razu wykonywać wszystkich skomplikowanych ćwiczeń członka, żeby pomóc mu pozostawać w erekcji jak najdłużej. Niezmiernie proste ćwiczenie, jak przechadzka w miejsce zamawiania taksówki na krótkie dystanse już wystarczą, aby wywołać widzialną różnicę szybko i w nieskomplikowany sposób. Innymi słowy, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

Jak pomaga ziewanie?

Gdy ziewasz, to naprawdę możesz mieć wzwód. Bierze się to stąd, ponieważ zarówno ziewanie jak i wzwód są wynikiem istnienia nietrwałego, jednak bardzo aktywnego biologicznie związku chemicznego, nazywanego tlenkiem azotu. Kiedy związek ten zostanie już uwolniony w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przesunąć się do ust lub do penisa. Nigdy nie odczułeś małego drżenia tam na dole w czasie ziewania? Jest to rezultat tego, iż tlenek azotu przemieścił się zarówno do ust jak i okolic penisa. Zacznij więc częściej ziewać oraz uwalniać więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko nie przesadzaj z tym ziewaniem w miejscu pracy, bo cię wezmą za lesera.

Śpij długo i dobrze

Po seksie twój penis jest zwykle wyczerpany. Musi odpocząć. Toteż szalenie ważne jest, żebyś zaznał tyle snu, ile tylko będzie możliwe. W czasie zdrowego snu zdrowy mężczyzna zaznaje pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to okazja do kolejnej igraszki z partnerką. W ten sposób twoje ciało raportuje ci, iż twój penis jest kamagra tanio zdrowy oraz przygotowany do ponownego działania. Twój członek “ładuje się” w czasie snu. A więc dla twardej oraz zdrowej erekcji, zdrowy oraz długi sen jest ogromnie ważny.

Comments are closed.