Przyczyny złej potencji

2020-4611-ico-wu.jpg

Kłopoty ze wzwodem są wstydliwym problemem. Siłą rzeczy potencja dla wielu jest oznaką ich męskości. To sprawia, że panowie nie tylko nie chcą (nie umieją) wspominać o tym zaburzeniu, ale wręcz sami nie uznają go za rzeczywistość. Zaburzenia wzwodu to ogromny test dla każdego kochanka. Mimo to mężczyźni powinni wiedzieć, iż są to dolegliwości wyleczalne. Należy jedynie zwalczyć nieśmiałość i zgłosić się do seksuologa. Zwiększenie wzwodu jest możliwe.
1. Przyczyny zaburzeń erekcji
Kłopoty z potencją, zaburzenia ejakulacji to bardzo powtarzające się zaburzenia. Dotykają średnio 10% męskiej populacji. Problem narasta, gdyż zwiększają się czynniki powodujące zaburzenia erekcji. Odnotowuje się wzrost zachorowań na
cialis w zelu cukrzycę, schorzenia układu sercowego oraz choroby depresyjne. Kłopoty ze wzwodem mogą dotknąć mężczyzn w dowolnym wieku. Różnorodne będą powody tych problemów.

U młodych kochanków, tj. przed trzydziestką dolegliwości najczęściej będą wynikać z podłoża psychologicznego. U nieco starszych mężczyzn problemy mogą brać się z różnych chorób. Nieprawidłowa erekcja czy też jej niewystępowanie mogą być spowodowane problemami układu krążenia.
tekst dostepny na stronie levitra

Comments are closed.