Z czego wynikają kłopoty z erekcją?

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Jak mówią statystyki komplikacja z erekcją pojawia się raz na pięć stosunków, tym samym można określić, że może się to wydarzyć co najmniej raz w karierze seksualnej każdego mężczyzny. Jak wiadomo podstawy niewystępowania wzwodu mogą być różnorodne, inne w przypadku mężczyzny w wieku lat 20, a inne u sześćdziesięciolatka.
Wzwód pojawia się w momencie pobudzenia ośrodka erekcji, który umieszczony jest w rdzeniu kręgowym. Członek napełnia się krwią, pojawia się erekcja. Problem z erekcją występuje, gdy wzwód nie następuje w ogóle lub nie utrzymuje się na tyle długo, aby dało się odbyć zwykły stosunek. Można mówić o realnym problemie z erekcją, kiedy komplikacja występuje minimum w 3/4 przypadków i utrzymuje się to przez długi czas. Jednorazowa niedyspozycja nie musi wskazywać na problemy z potencją. Niżej przedstawiamy najczęstsze powody problemów z potencją.
1.Zdenerwowanie i zmęczenie. W sytuacji, kiedy spędzamy znaczącą część dnia w pracy lub żyjemy tylko i wyłącznie pracą, na wieczór możemy nie mieć siły oraz chęci na zbliżenia. Należy wówczas zadbać o unikanie momentów nas stresujących, odprężenie cialis w zelu oraz właściwe podejście do pracy.
2.Brak drożności naczyń krwionośnych. Jeśli w naczyniach krwionośnych zaczynają tworzyć się blaszki miażdżycowe, krew musi przedostawać się przez tętnice z dużym trudem. Może to blokować normalny napływ krwi do penisa i brak lub zaburzoną potencję.
3.Nikotyna. Z badań przeprowadzonych przez ekspertów jasno wynika, że wypalanie jednej paczki dziennie aż u 3/4 osób prowadzi do impotencji. Prócz komplikacji z potencją papierosy wpływają na mniejszą produkcję plemników, a dodatkowo ich mniejszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie erekcja

Comments are closed.