Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu masz możliwość doprowadzić większość kobiet do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło i Twoja partnerka nie stanowiła w wszyscy zaspokojona? Panie potrzebują więcej czasu, by czuć pełną zabawę z seksu i poczuć orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk co znasz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja żona starała Ciż się powiedzieć, iż aktualne nie kłopot, to również wiesz, iż nie udało Ci się jej w wszyscy zaspokoić. Jeżeli zdarza Ciż się toż przeważnie, ona umie w obrębie stracić cierpliwość.

Długi seks robi się być sposobem do dobrego związku. Twoja żona może opowiedzieć o Tobie oraz Twoich „łóżkowych wyczynach” naszym znajomym, jeżeli tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej oczekiwaniom.

Na szczęście jest sposób, który dokładnie rokuje. Niewykluczone, że ze prostą kobietą w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem bądź niepełnym wzwodem mogą wejść do historii.

Formuła Climax Control może wywołać, że będziesz w okresie dłużej uprawiać seks aniżeli przed rozpoczęciem terapii. Ten dodatkowy czas jest nadzieję zdziałać cuda – Twoja żona zapewne zapomni o zawierającym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie stosunku to szybko właśnie nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz używał nadzieję kontynuowania zabawy (gdy tylko Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć władzę nad wytryskiem. Możesz nim prowadzić. Tylko nie będziesz wymagał zwalniać tempa, żeby powstrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł uprawiać sex tak długo jak marzy o tym Twoja kobieta.

Climax-Control

Derminaks

Femmax

Comments are closed.