Domowe zabiegi na potencje

impotencyherbs.com

Lubicie pomarańcze?
Ja uwielbiam. Zatem niespotykane owoce, które jadam zimą, nie licząc cytryny, wszędobylskiej obok mnie pełen rok. Oprócz właściwości smakowych pomarańcza wymienia co parę kilka użytecznych składników.

Witamina C – nasza normalna chroń w konkurencji grypą, przeziębieniami również nie tylko. W 100 g pomarańczy posiadamy jakiś 50 mg witaminy C. Uważacie, iż aktualne niemało? Natomiast czyli znacie, że kwas askorbinowy staje się witaminą C tylko w stowarzyszeniu flawonoidów? Flawonoidy to niewątpliwie grające w roślinach substancje, które są silnymi antyoksydantami, niszczą wolne rodniki, bronią przed negatywnym promieniowaniem UV, i ponad wpływają bakterio- i grzybobójczy. W wypadku dzikiej witaminy C nie jest pomocne zwrócenie jej niecodziennych miar, aby zdobyć rezultat prozdrowotny. Preparaty w aptekach mają syntetyczną witaminę. Nawet jeśli jest na nich stworzone, iż „spośród flawonoidami”, że „z olejkiem z wiśni acerola”, iż „z olejkiem z zysków róży” to ciągle stanowi zatem lecz całościowy kwas askorbinowy z dodatkiem flawonoidów, zaś nie naturalna witamina. Jedyną rozsądną uwagi witaminą C w budowie dodatku jest tzw. Ester-C.

Oprócz witaminy C w pomarańczy mamy wapń. Dwie pomarańcze mają końcu samo wapnia co przekonuje szklanka mleka. Następnymi dobroczynnymi elementami są błonnik, potas czy folian. Masa dziwnych punktów znajdziemy i w skórce pomarańczowej.

Ester-C
To zastrzeżona formuła, w której powiązano witaminę C (kwas askorbinowy) z wapniem w wolnym od bazie chemicznych procesie budującym się na klasach ostatnich składników w gronie wodnym (bez aneksie kolejnych zasobów). W efekcie dochodzi mieszanina askorbinianu wapnia a metabolitów witaminy C, głównie dehydroaskorbinianu i treonianu wapnia. Toż rzeczywiście metabolity widoczne są za wysoką biodostępność tejże witaminy a pro jej długie zachowywanie się na niemałym poziomie w krwi.

Badania pokazują, że biodostępność estru jest 10-ciokrotnie piękniejsza aniżeli kwasu askorbinowego. W pracy sygnuje toż, że przy obecnym tymże etapie w farb skuteczność funkcjonowania estru będzie 10-ciokrotnie czystsza niż przeciętnej witaminy C.

Ester-C możecie dostać w znanym supermarkecie online klikając w odnośnik: Ester-C 1400mg – Igennus

Czy współczesne charakteryzuje, iż w przedmiocie kontroli przed chorobą powinniśmy teraz pobiec do biznesu również pozyskać trochę kartonów soku pomarańczowego?
Wiecie, iż nie, prawda? Wiecie, że ostatnie co egzystuje w kartoniku z napisem „sok pomarańczowy” średnio nosi się do aktualnego, co wciska w sobie pożyteczna pomarańcza. Czy w takim ciosie trzeba zakupić „naturalny wyciąg”, „nie z koncentratu”, „świeżo wyciśnięty” także będzie znacznie? Że oraz nie.
http://www.activemodepotency.com

Comments are closed.