Moda na co dzień

Spora ilość kobiet ma znaczne kompleksy na tle własnej tuszy – nierzadko nie mają one żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości, ale nie ma żadnego sensu ściemniać – nierzadko rzeczywistość jest taka, że w istocie kobiety mają o kilka kilogramów za dużo. Na całe szczęście są bardzo interesujące rozwiązania, które to powodują, iż można wyglądać o wiele szczuplej. Ba, całkiem często szczupłe kobiety przez kiepsko dopasowane ubrania mogą wyglądać na dużo cięższe niż naprawdę. Ubiór to podstawa!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Torebki-141.html
Bez dwóch zdań ubrania muszą być jednego koloru – oczywiście nikt nie mówi, że odpadają różnego rodzaju odcienie tego samego koloru, nie należy przesadzać, w tym aspekcie panuje akurat całkowita wolność. Oprócz tego niech kolor naszego wdzianka podkreśli naszą karnację, wszystko co w niej najlepsze. Czarne spodnie i bluzka o kolorze beżowym? To kiepskie połączenie, które nie dość, iż wygląda niezbyt atrakcyjnie nawet na bardzo szczupłej kobiecie, to na dodatek pogrubia.

Zaś w przypadku szerokich ramion należałoby unikać poduszek, najróżniejszych żabotów oraz falban. Jeśli zaś są wąskie biodra oraz bardziej rozbudowana klatka piersiowa, to warto nałożyć na siebie szeroką spódnicę, na dodatek top wraz z dekoltem – w tak zwaną literę V. w wielu przypadkach kobiety chcą ukryć brzuch, nie tylko jeżeli spodziewają się dziecka. W owym celu trzeba nałożyć spódniczkę bez kieszeni, a także większą bluzkę. Chociaż w ostatnim czasie panuje moda na duże pośladki, to jednakowoż jeśli któraś z pań chciałaby je ukryć, powinna założyć spodnie poniżej talii, oczywiście mowa w tym momencie o spodniach z paskiem. No i do tego szpilki – nie są komfortowe, ale przynajmniej powodują, że wyglądamy na http://love-love24.com.pl
kilka kilogramów mniej.

Comments are closed.