Moda ślubna: wesele w plenerze !

Wesele w plenerze rządzi się trochę innymi zasadami w porównaniu do gali bardziej eleganckiej . Mniej oficjalny styl przenosi się także na formę stroju, dzięki temu ma się okazje pozwolić sobie na nieco wygodniejszą stylizację.
Podstawą kompletu jest przepiękna sukienka z kwiecistym nadrukiem. Posiada estetyczny, półokrągły dekolt także rękawy ¾. Sukienki przemyślana długość sprawi, że nogi zostaną efektownie pokazane, i przez wysokie, cieliste czółenka na koturnie będą wizualnie dłuższe. But zagwarantuje funkcjonalność w trakcie przechadzania się po zieleni albo nierównych powierzchniach.
W razie zimna czy gdy będzie wieczór, stylizacja ślubna na uroczystość w plenerze może zostać uzupełniona przez niedługą , skórkową kurtkę ze skracanymi rękawami.
Fason doskonale komponuje się z sukienką. Do ręki polecamy małą kopertówkę pasującą odcieniem do kolorystyki butków. Posiada trendy, tęczowy łańcuszek przy zatrzasku, który świetnie współgra z kwiatowym rysunkiem na sukience. Stylizacja na galę ślubną w plenerze nie może obejść się bez biżuteryjnych ozdób. Do stroju proponujemy fantazyjną bransoletkę ze złota, dodatkowo do tego kolczyki zdobione topazami. Strój idealnie ze sobą współgra, stanowiąc idealne zestawienie.

Dodaj komentarz