Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dość tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej spektakularna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze prosto z natury – moc naturalnych ekstraktów roślinnych i dobrodziejstwo powstające z dużych elementów wzmacniających, jakie znajdują się w tamtym serum sprawiają, że właśnie po pierwszej aplikacji może i uczuć różnicę. To świetna formuła, która zbiera się nie wyłącznie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą strukturę włosów – z ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy sklep w prawidłowych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – poprawia mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – stymuluje produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Ekstrakt z kamelii – poprawia strukturę włosa zamykając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To przecież wciąż niepełna lista elementów spotykających się w Vivese Senso Duo Oil 2 oraz połączonych z nimi zalety. Ekstrakty z kiełków soi i pszenicy odżywiają, ekstrakt z nasion róży kieruje do twarzy głowy naturalnych przeciwutleniaczy, zaś obecność witamin A, C oraz E efektywnie chroni włosy przed destrukcyjnym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana niezliczonymi badaniami, co czyni niezbyty dowód że warto skorzystać z plusów tego zabiegu osobiście.

Vivese

Pro-Engine Ultra

Revitalum Mind-Plus

Vivese Senso Duo Shampoo

Comments are closed.