Doskonałe wyniki przy niewielkim wkładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
końcowy rezultat treningów
najwyższa klasę produktów
przypływ energii i chęci
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
wszechstronny plan treningowy + dieta

ZBUDUJ SWOJĄ FORMĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura znaczy w wpływu ręki! Somatodrol zwiększy Twoją wartość i masę mięśniową. Toż dużo skuteczny i zaawansowany produkt dostępny dla wszystkiego, kto pragnie zrobić rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która da Ci stworzyć mięśnie jak stal. Osiągaj najznakomitsze rezultaty ruchów i poczuj różnicę po każdej serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie mieszkał na ochrony Twojego testosteronu. Znaczy to odpowiednie korzyści. Sprawdź jak Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie moce i szybkości jeszcze wcale nie istniałoby rzeczywiście spokojne oraz bliskie. Będziesz był gwarancję, że testosteron nie zmieni się już przenigdy w estrogen. Użytkowanie Cerberusa wraz z środkiem Somatodrol doprowadzi Cię do wielkiego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do wytworzenia Kimery. Spośród nią Ludzkie ciało przejdzie niesamowitą zmianę i zrobi zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające efekty ruchów i zwiększające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na odwagę i dostań na drugi poziom ćwiczeń. Kimera toż ogromniejsza masa i ogień na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN A MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie prawdziwego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Wypróbuj zestaw witamin a minerałów, wykonany specjalnie po to, by uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i uzyskaj to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend oraz ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną dobrze na sukcesy treningów. Zwiększ sprawność fizyczną chociażby o 30%. Szybciej regeneruj się po każdej morderczej walce natomiast bądź skłonny do nowego boju!

POSTĘPUJ RAZEM Z PRAWAMI!

Doskonale wiesz, że jedne dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to dodatkowo dokonany przez Jacka Ratusznika zestaw ćwiczeń i zbilansowana dieta. Wszystko określone w najdrobniejszym szczególe. Niestety będziesz posiadał żadnych wątpliwości jak podawać suplementy, co spożywać także kiedy uczyć, aby polepszyć kondycję i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie ćwiczeń i powtórzenia razem z założeniami:

dwa dni treningu
pewien dzień regeneracji

Rezultaty będą oczywiste już za trzy miesiące!

Iridium Labs buy

http://www.Iridium-Labs24.com

Comments are closed.