Innowacyjny produkt, który został wykonany z myślą o Tobie!

Whitify wybiela zęby, dzięki bezpiecznemu żelowi wybielającemu.

Zamknięta w wyborze LED-owa lampa aktywuje pierwiastki żelu i przyśpiesza proces wybielenia. Wystarczy 6 dni, abyś odmienił własny styl!

Żel posiada m.in. sodę oczyszczoną. Dodatek ekologicznych ekstraktów, jak sok z liści aloesu czy ekstrakt z nasion granatu zabezpiecza zęby przed bakteriami. Mentol świetnie odświeża oddech.

W bliskim żelu nie znajdziesz nadtlenku wodoru (hydrogen peroxide), niejednokrotnie granego w różnych preparatach. To wyjątkowo duża substancja, jaka może niekorzystnie wpłynąć na szkliwo zębów, zatem wystawili na dużo bezpieczne, ale jeszcze skuteczne składniki.

Przyjęty przez dentystów

„Jestem dentystką z 20-letnim stażem. Cały okres się szkolę i poprawiam własne umiejętności, a naprawdę, przez ostatnie pełne lata poprawiłoby się niezwykle mocno i co chwila pojawiają się nowe wynalazki i poznania. Ostatnio na zebranie w Niemczech dowiedziałam się o Whitify, mianowicie zestawie do domowego wybielania zębów. Przetestowałam go oraz stanowiła zaskoczona efektami! Whitify wybielało zęby chociażby skuteczniej niż zabiegi dentystyczne, a zarazem niedrogiej a bez efektów ubocznych! Już w naszym gabinecie te zaczęłam używać Whitify i traktuję o nim znanym pacjentom.”

Przeważnie stosowane pytania:

1. Czy moje zęby staną się bardziej podatne po stosowaniu Whitify?

Nie powinno do tegoż dojść. Whitify zostało stworzone dokładnie po to, żeby ofiarować Ci śnieżnobiałe zęby bez zbędnej wrażliwości. Trzeba zawsze mieć, że każdy jest dziwny a u niektórych może pojawić się lekkie uczucie wrażliwości. Istnieje obecne podstawowe.

2. Piję kawę oraz herbatę, palę papierosy, piję czerwone wino. Czy Whitify dopomoże mi wybielić zęby?

Tak! Whitify efektywnie wspomaga pozbyć się przebarwień spowodowanych stosowaniem takich używek.

3. Moje zęby były się przebarwione po wykorzystaniu leków. Czy Whitify jest dla mnie?

Whitify poradzi sobie z spokojnymi i małymi przebarwieniami spowodowanymi stosowaniem tetracyklin. Przecież nie zalecamy wykorzystywania przy ciężkich przebarwieniach tetracyklinowych.

4. Jaki istnieje skład żelu?

W żelu wykorzystaliśmy drinki z najzdrowszych momentów wybielających zęby, które i gwarantują bezpieczeństwo, działając odpowiednio delikatnie. Dodatek naturalnych ekstraktów, jak ekstrakt z nasion granatu działa ochronnie na zęby. Sok z liści aloesu ma działanie przeciwbakteryjne. Mentol świetnie odświeża oddech. Pełny skład żelu to: Propylene Glycol Glycerol, Deionized Water, Sodium Bicarbonate, Xanthan Gum, Aloe Leaf Juice, Carbomer, Menthol, Citric Acid, Sodium Chlorite, Pomegranate Seed Extract, Chamomile Flower Extract.

5. Przez który czas użytkować Whitify?

Stosuj Whitify przez 6 kolejnych dni, po pół godziny.

6. Żel mi się skończył, czy mogę dokupić same opakowania?

Oczywiście, znajdziesz je w współczesnym biznesie.

7. Które zadania spełnia LED-owa lampa?

Lampa zdecydowanie przyśpiesza wybielające oddziaływanie żelu. Co prawda sam żel wystarczy, by ofiarować Ci niezbędne skutki, ale lampa absolutnie je przyśpieszy. Jeżeli więc chcesz zauważyć efekty szybciej, czerp z lampy, zwłaszcza że jej wiązanie stanowi w całości bezpieczne.

8. Jak zasilana jest LED-owa lampa?

Lampa zasilana jest za usługą baterii. Spotykają się one w środku lampy, przed pierwszym użyciem trzeba wyciągnąć plastikową przesłonę, która oddziela baterię.

9. Czy toż użytkowanie lampy może wybielić zęby?

Nie, żeby wybielić zęby potrzebne jest korzystanie żelu.

10. Jak niejednokrotnie trzeba powtarzać zabieg wybielania?

Częstotliwość zależy od Ciebie. Kiedy uznasz, że Twoje zęby znowu potrzebują wybielenia, zacznij ponownie używać Whitify. Klienci przeważnie powtarzają proces wybielania co 37 miesięcy.

11. Czy żel posiada fluor?

Nie, swój towar nie zawiera fluoru.

12. Czy mogę wybielać koronki przy pomocy Whitify?

Bynajmniej nie, Whitify nie jest do wybielania koron zębowych.

13. Czy mogę posiadać z zespołu, mając system na zębach?

Nie, nie zalecamy takiego podejścia.

14. Czy można używać żel, jak posiada się plomby?

Oczywiście. Plomby nie ograniczają w stosowaniu Whitify.

15. Czy powinienem umyć zęby po zastosowaniu produktu?

Tak, zalecamy takie podejście.

Whitify buy

www.Whitify24.com

Comments are closed.