Nowoczesny produkt, który zapewni niesamowite efekty!

Whitify Carbon dopomoże nam odzyskać śnieżnobiały uśmiech bez potrzeby przedstawiania się na bogate i czasochłonne zabiegi stomatologii estetycznej. Jest ostatnie skomplikowana czarna pasta do zębów, której trzon jest aktywny węgiel bezlitośnie mówiący się z stałymi przebarwieniami i biegającymi w jamie ustnej bakteriami. Whitify Carbon niewątpliwie zainteresuje każdą osobę, jaka pragnęła prostym, łatwym sposobem poprawić odcień naszych zębów na bielszy, choćby o kilka tonacji, jak też wyzbyć się nieestetycznych zabarwień.

Większość osób nie jest spełniona z stanu swoich zębów. Częstokroć mimo skrupulatnej opieki i używania popularnych past do zębów lub nowych specyfików o wartościach wybielających, nasze zęby i właśnie daleko trudno działają na próby sprawienia ich do klasycznego wyglądu. Nalot i przebarwienia często są zbyt duże i za dużo zintegrowane ze szkliwem, aby oddać się zlikwidować przeciętnemu specyfikowi.

Natomiast pojawiła się ostatnio na zbytu rewolucyjna pasta do zębów, która potrafi dopomóc zażegnać problemy z trudno usuwalnymi przebarwieniami oraz kolorytem zębów dalekim od idealnej bieli. Pasta ta prowadzi mnogość pokrewnych środków pod względem bogactwa pierwiastków aktywnych oraz mocy wpływania. Zawiera węgiel aktywny, który o sporo dobrze wychwytuje i eliminuje zabrudzenia i osady, dając efekt nieskazitelnie ładnych i białych zębów. Znaczy ostatnie Whitify Carbon.

Pasta Whitify Carbon, gdy na zaawansowaną pastę do zębów przystało, wykazuje wielotorowe działanie, tym jednym nie tylko poprawia estetykę uzębienia, lecz jednocześnie wszechstronnie dba o zdrowie jamy ustnej. Do spektrum działań Whitify Carbon należą:

oczyszczanie zębów z mułów i przebarwień, powstających między innymi na efekt palenia papierosów, picia kawy, mocnej herbaty, soków owocowych również innych czynników;
ochrona szkliwa przed dalszym powstawaniem przebarwień i koncentrowaniem się nalotu nazębnego;
zmiana szarego czy żółtawego odcienia zębów na znacznie bielszy;
usuwanie bakterii i grzybów grasujących w jamie ustnej;
ochrona zębów przed próchnicą;
hamowanie rozwoju kamienia nazębnego;
regulowanie poziomu pH w ustach;
odświeżanie oddechu na długi czas.

Whitify Carbon – skład

Węgiel aktywny to główny składnik pasty do zębów Whitify Carbon. Nie pochodzi wtedy jednakże zwyczajny węgiel, ale węgiel o właściwie dobranym stężeniu i siły cząsteczek, szczegółowo taki, jaki istnieje korzystny do wydajnego usuwania zarówno płytki nazębnej, kiedy również zachowanych przebarwień z dziedzin tych zębów. Węgiel aktywny z szeroką skutecznością pochłania spotkane na swej drodze zanieczyszczenia, zmierzając do systematycznego zanikania zmian barwnikowych.

Kolejny składnik pasty Whitify Carbon to uwodniona krzemionka, która dynamicznie ściera z dziedzin zębów wszystkie osady, tym jedynym oczywiście je poleruje i poleruje. Co znacznie, krzemionka idzie na szkliwo w styl wzmacniający i wybielający. W paście Whitify Carbon znajdziemy także ksylitol, który wykonywa tutaj rolę zabójcy bakterii i grzybów oraz blokera próchnicy.

Następny punkt to chloroheksydyna – substancja pamiętająca o zdrowie naszych dziąseł, i dodatkowo zwalczająca płytkę bakteryjną i chroniąca przed powstawaniem kamienia nazębnego. Nie brakuje tu również antybakteryjnego i przeciwzapalnego wyciągu z sosny śródziemnomorskiej i odświeżającego i wzmacniającego mentolu.

Skład pasty Whitify Carbon jest zwykły, suchy i klarowny. Nie odkryjemy w nim niebotycznie długiej listy chemicznych substancji o trudnych firmach i trudnym działaniu. W ostatnim sukcesu wszystko znamy od I do Z – kilka komponentów wszechstronnie myśli o zdrowie i czystość zębów i jamy ustnej, i przy okazji, i że przede każdym, naprawia niedoskonały stan naszych zębów, wykonując je białymi, gładkimi, lśniącymi, pozbawionymi zabarwień.

Whitify Carbon past
https://whitifycarbon.com

Comments are closed.