Spraw, że kobiety będą się o Ciebie zabijały!

Alluramin to feromony dla mężczyzn. Ich zespół jest w sumie naturalny, dzięki czemu ważna je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin pozytywnie wchodzą na wzbudzanie pożądania fizycznego i uroda mężczyzny.

Alluramin posiada feromony, które są naturalnie wydzielane wyłącznie przez tzw. samców alfa- ich tworzenie pomoże wykreować atmosferę zaufania oraz pożądania, w której drugie kobiety będą Ciż szczególnie pozytywne i spokojne. Oddziaływanie feromonów jest absolutnie lekkie i słabe, ze powodu na ostatnie, iż są to bezwonne substancje. Wynoszą one nie tylko klucz do sukcesu na wizycie, czy imprezie, ale również w zakładzie- z łatwością uzyskasz pozycję lidera i przygotujesz aurę zaufania i oczekiwania.

Co zrobisz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najpiękniejszych kobiet w gronu
pozostajesz w roli dominatora i panowie
będziesz interesować pożądanie
nabierzesz większej swobód siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi ludźmi
roztoczysz wokół siebie aurę bezpieczeństwa
z łatwością nawiążesz nowe wiadomości oraz weźmiesz przychylność nowych ludzi

Wykorzystywanie

Preparat rozpylać bezpośrednio na skórę, w pomieszczeniach o podwyższonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony wykonują przez blisko 5 godzin z aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” uznaje się z języka greckiego, i dokładniej mówiąc powstało przez połączenie dwóch słów – ferein i horme, co w szkoleniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi chodzącymi do grupy infochemicznej, które naturalnie leżą w odpowiednim organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie i moczu. Oddaje się jednak, że substancje też nie są małego zapachu, wyłącznie przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają ważne pozycje w częstym byciu wszystkiego pracownika m.in. wyrażają kontrolę i powodują na wyróżnienie się spośród otoczenia, znamiennie przychodzą na pewność siebie, a dodatkowo – co dla części jest najważniejsze – skutecznie przyciągają płeć przeciwną. Oddziaływanie feromonów zaczyna się w momencie, gdy trafią do narządu nosowo-lemieszowego, wybierającego się w jamie nosowej.
Jak tworzą te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki czemu te związki chemiczne stoją się atrybutem atrakcyjności, owocnie przyciągają do nas płeć przeciwną i wspierają w kontaktach międzyludzkich poprzez przekazywanie pozytywnych reklamie na ludzki temat otoczeniu. Feromony odpowiadają za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a potem powody są już kierowane bezpośrednio do podwzgórza mózgu, w jakim stawiają się emocje i instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów dokonuje się zatem w mojej podświadomości.

alluramin

http://www.Alluramin24.com

Comments are closed.